Jesteśmy tu byś miał z kim rozmawiać :)

Nie jesteś zalogowany na forum.

paterowski
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 17

Odp: Ekologiczny dom

Cześć. Ja i moja żona jesteśmy trochę takimi zielonym freakami. I teraz nadszedł czas budowania domu. Jak się pewnie domyślacie chcemy, żeby ten nasz dom był jak najbardziej ekologiczny i spełaniał wszystkie nasze wymogi samowystarczalności. Co w takim domu właściwie powinno się znaleźć? O żywieniu i sposobie życia to wiemy chyba już wszystkie, ale jak się zaczyna temat domu to aż się wstyd przyznać, ale zupełnie wymiękamy. Może ktoś z Was ma tutaj już jakieś doświadczenie w tej kwestii i coś może nam pomóc, dopowiedzieć albo poradzić? Czekamy zarówno na jakieś pozytywne wiadomości, ale jakąś krytykę i głosy. Chętnie się dowiemy wszystkiego.

Offline

CLEO
Użytkownik
Lokalizacja: Opole
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 28

Odp: Ekologiczny dom

Fajnie wiedzieć, że nie tylko ja jestem takim eko świrem big_smile Też mi się marzy taki dom. Z wielu względów. No po pierwsze i głównie dlatego że jest całkowicie bezpieczny dla środowiska i korzystanie z niego nie grozi zupełnie niczym. A drugi i bardzo ważny powód jest taki, że korzystanie z takiego domu jest bardzo tanie i nie niesie za sobą żadnych większych kosztów. No może oprócz związanych z jego wybudowaniem, ale one się bardzo szybko zwracają.

Offline

celtka
Użytkownik
Lokalizacja: Ostróda
Data rejestracji: 2014-02-20
Liczba postów: 23

Odp: Ekologiczny dom

O no taki ja sam sobie niedawno wybudowałem. Dom pasywny  się to nazywa. Jak chcesz to wejdź sobie po prostu na stronę http://www.ekoprodet.pl/domy-pasywne i zobacz co tam jest. To jest taka firma z Poznania, która się specjalizuje właśnie w budowie takich domów, które są po prostu pasywne i dobrze się z nich korzysta. Oszczędność zawsze na najwyższym poziomie. A samą firmę mogę polecić, bo jest warta uwagi. Domy stawia naprawdę pierwszej klasy.

Offline

paterowski
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-05-12
Liczba postów: 17

Odp: Ekologiczny dom

Jak świetnie, że tu wszedłem. Nie dość że wiem więcej o takim domu, to jeszcze wiem, kto mi może go wybudować big_smile Bardzo mnie to cieszy. No cóż to teraz mi pozostaje się tam skontaktować i dowiedzieć więcej o szczegółach. A cenowo jak to wygląda?

Offline

Igor Tkaczuk
Użytkownik
Lokalizacja: Suwałki
Data rejestracji: 2015-07-30
Liczba postów: 15

Odp: Ekologiczny dom

No myślę, że ceny w tym wypadku nie powinny być dla Ciebie żadnym zaskoczeniem, bo jak się chce wybudować dom, to trzeba się z kosztami liczyć tongue

Offline